• Clip In

  Clip In (37)

  O Clip In příčescích Clip In příčesky jsou inovativní volbou příčesků pro jakoukoli příležitost, ať už se jedná o denní úpravu, pro zábavu nebo speciální příležitost. 80% našich klientů používá tuto metodu prodlužování vlasů, jelikož mají větší výdrž, jsou snadné na péči, a jsou fantastické kvality od 100% pravých vlasů remy nebo Thermofibru™ - vlasů ze syntetického vlákna. Klipy jsou potaženy silikonem, což poskytne další podporu, aby vlasové vložky jemně, ale pevně přilnuly k našim vlasům a nepoškodily pokožku. Největší výhodou tohoto typu vlasových příčesků je, že nemají žádné škodlivé účinky, lehce se aplikují, jsou snadné na péči a také…
 • Micro ring metoda

  Micro ring metoda (1)

  Micro ring prodlužování vlasů (mikro korálek nebo mikro smyčka) jsou ideálním řešením pro dlouhodobé rozšíření a zahušťování vlasů. Prodloužení ze 100% přírodních vlasů se s vašimi vlasy neviditelně mísí.
 • Keratinové příčesky

  Keratinové příčesky (1)

  Rozšíření 100% přírodní vlasy s keratinem je jedním z nejpopulárnějších metod pro prodloužení a zahuštění vlasů. Jejich dlouhá životnost (3 až 6 měsíců) zajišťuje montáž jejich připojením k keratinovým kloubům pomocí lepidla použitého k vložení pramenů do pokožky hlavy. Tato metoda je oblíbená, protože keratinová rozšíření se mísí s vašimi vlasy velmi dobře, zatímco jsou lehká a snadno si na ně zvyknete.
 • Vlasové vložky

  Vlasové vložky (13)

  Vlasové vložky jsou skvělou příležitostí, jak rychle změnit vzhled vašeho účesu, protože můžete snadno, za minutu, připojit krásný dlouhý účes a nosit jej pro různé příležitosti, pro práci nebo pro zábavu.
 • Tape In

  Tape In (3)

  Tape in příčesky je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů, protože je to snadný způsob, jak zapadnout do 100% přírodních pramenů vlasů. V horní části každého provazce je na každou stranu připevněna samolepicí páska, pomocí které si vlákna přilepíte na pokožku hlavy. Přestože se jedná o jednoduchý postup, stále doporučujeme, aby tuto práci provedl kvalifikovaný kadeřník, protože je vhodné aplikovat prodloužení na tenké prameny vlasů.
 • Culík

  Culík (7)

  Můžete si vybrat mezi culíki ze 100% přírodního nebo syntetického vlasy. Ačkoli jsou vlasy vyrobené z termofibru levnější, není to nic o kvalitě, protože jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který lze dokonce vyžehlit až na 160 stupňů.
 • Jumbo braid

  Jumbo braid (1)

  Kanekalon vlasy jsou prvotřídní vlasy ze syntetického vlákna, které jsou odolné vůči teplu a ideální pro vytváření copů. Copy jsou zajímavé a oblíbené účesy již dekády, s kanekalonovými copy okamžitě přetvoříte své vlasy do něčeho jedinečného. Můžete si buď vybrat copy přes celou hlavu (“boxerské copy”) nebo jeden tlustý cop (“jumbo braid “). Také si můžete dát cop do drdolu, což odhalí krásu vašeho obličeje a plus vytvoří krásný účes, který neprojde bez povšimnutí.
 • Paruky

  Paruky (15)

  Pomocí paruk můžete změnit svůj účes. Na výběr máte z paruk z pravých vlasů nebo ze syntetických vláken. Kromě běžných paruk také nabízíme částečné paruky, které se umístí pouze na vrch pokožky, aby vašim vlasům dodaly objem. Pro dosažení dokonalého vzhledu doporučujeme paruku (lace front) s tenkou síťkou, která na pokožce nejde vidět. Můžete si vlasy klidně dát do culíku a vypadá to přirozeně. Určitě si mezi naší širokou nabídkou paruk vyberete tu správnou pro vás.
Close Menu

VÍTEJTE

Zaregistrujte se a nakupujte u nás

NEBO