O Clip In příčescích

Clip In příčesky jsou inovativní volbou příčesků pro jakoukoli příležitost, ať už se jedná o denní úpravu, pro zábavu nebo speciální příležitost. 80% našich klientů používá tuto metodu prodlužování vlasů, jelikož mají větší výdrž, jsou snadné na péči, a jsou fantastické kvality od 100% pravých vlasů remy nebo Thermofibru™ – vlasů ze syntetického vlákna. Klipy jsou potaženy silikonem, což poskytne další podporu, aby vlasové vložky jemně, ale pevně přilnuly k našim vlasům a nepoškodily pokožku. Největší výhodou tohoto typu vlasových příčesků je, že nemají žádné škodlivé účinky, lehce se aplikují, jsou snadné na péči a také jsou cenově dostupnější ve srovnání s dalšími druhy příčesků.

Clip In příčesky jsou dostupné až v 36 různých přírodních a živých barevných odstínech a také různých délkách. Pokud si ale spíš přejete permanentní prodloužení vlasů, pak doporučujeme naše keratinové nebo microring prodloužení.

Mezi loajální a hrdé uživatele Clip In příčesků patří mnoho slavných cizích i domách celebrit, jako jsou: Sanja Grohar, Manca Špik, Kataya, skupina Tangels, April a mnoho dalších.

Izberi po meri

Ni več izdelkov

Ni več strani za nalaganje

Close Menu

VÍTEJTE

Zaregistrujte se a nakupujte u nás

NEBO